Didžiosios lenktynės. Audi vs. Lancia
3.99 €

Didžiosios lenktynės. Audi vs. Lancia

Race for Glory: Audi vs Lancia

51 – asis Monte Karlo ralis tapo žiūroviškiausiu, konkurencingiausiu ir pavojingiausiu sporto reginiu pasaulyje. Tai dviejų ambicingų koncernų, dviejų filosofijų, dviejų legendinių titanų - “Audi” ir “Lancia”, kuriuos vairavo geriausi pasaulio pilotai, kova. Keturiais ratais varomas „Audi" automobilis galingas kaip niekada anksčiau, puikiai įveikiantis bet kokį kelio nelygumą.

Subtilaus dizaino itališka „Lancia 037“ tikras žvėris, varomas tik galiniais ratais, bet lengvas ir manevringas, važiuojant asfaltuotais keliais. Abi komandos jau pasiruošusios ir nors ralis – pavojingas sportas, jas baugina tik viena – pralaimėjimas. Įspūdingos trasos, riaumojantys varikliai, pavojingi serpantinai, dulkės, netikėtos situacijos, siauros miestų ir miestelių gatvės, bei nepaprastas tikėjimas savo jėgomis, sukuria neįtikėtiną adrenalino dozę.

Kas nugalės – galingoji „Audi“ ar autsaideriai „Lancia"? Pajuskite tikrą vairavimo malonumą bei lenktynių jaudulį, nes tai, ką pamatysite - daugiau nei filmas, tai patirtis, tai kova tarp lygiaverčių priešininkų, prasidedanti nuo pirmojo variklio gausmo iki įspūdingo nugalėtojo triumfo.

 

Rodymo šalys: ee lv lt

Trukmė: 94 Min.

Kokybė: HD

Kalba: English Русский

Subtitrai: Eesti Latviešu Lietuvių Русский

imdb 5.8