Eime su manimi
2.49 €

Eime su manimi

Walk with Me

„Eime su manimi” - tai kino kelionė į mindfulness  ir Zen budizmo meistro Thich Nhat Hanh pasaulį.

1982 metais visame pasaulyje žinomas Zen budizmo meistras Thich Nhat Hanh įkūrė Slyvų kaimelį – vienuolyną Prancūzijos kaime, skirtą gyventi vienuoliams ir vienuolėms, o pasauliečiams iš viso pasaulio atvykti ir susipažinti su mindfulness praktika.


Pastaraisiais metais mindfulness praktika tapo labai populiari, jos įtaka mažinant stresą bei nerimą pakurstė pasaulinį susidomėjimą gilesniu jos suvokimu. Kaip „ekologiškas” tapo nauja kryptimi maistui, taip mindfulness tapo nauja kryptimi protui. Plačiai žinomas 90-ties metų Zen budizmo meistras Thich Nhat Hanh milijonus žmonių Vakaruose supažindino su mindfulness praktika.

 

Šiandien juo uoliai seka pasaulio politikos ir verslo lyderiai, - Silicio slėnio vadovai bei teatro ir kino žvaigždės, įskaitant Oprah Winfrey, kurios laidoje jis svečiavosi dukart.

 

Savo draugo Martin Luther King Jr. nominuotas Nobelio taikos premijai, Thich Nhat Hanh taip pat yra žmogaus teisių aktyvistas, poetas ir puikus rašytojas. Jo knygos tapo bestseleriais visame pasaulyje, o socialiniame tinkle Facebook juo seka milijonai.

Filmas su lietuviškais subtitrais.


 

Žanrai: Dokumentika

Aktoriai: Benedict Cumberbatch

Režisieriai: Marc Francis, Max Pugh

Scenarijaus autoriai:

Šalys: Jungtinė Karalystė

Išleista: 2017-05-11

Neribojama

Rodymo šalys: lt

Trukmė: 94 Min.

Kokybė: FHD

Kalba: English French Vietnamese

imdb 6.3