Gyvenimo kova
2.99 €

Gyvenimo kova

Journeyman

Tai - pasakojimas apie gyvenimo trapumą ir vertę tų žmonių, kurie lieka šalia net tomis akimirkomis, kai visas pasaulis išslysta tau iš po kojų. Tai pasakojimas apie atsidavimą, pasiaukojimą ir besąlygišką meilę gyvenimui, net kai jis tave nuvilia.

Sėkminga boksininko karjera garsėjęs vyras jaučia, kad jo, kaip sportininko, dienos artėja į pabaigą. Prieš karjeros saulėlydį Metis ryžtasi paskutinei, itin pelningai kovai, kuri užtikrins finansinę gerovę ir saugumą visai jo šeimai – mylimai žmonai ir mažylei dukrelei. „Grįšiu tapęs pasaulio čempionu“, – žmonai prieš kovą pažadėjo Metis. Ir grįžo, tačiau to, kas nutiks netrukus jis nebūtų susapnavęs net juodžiausiame košmare.

Ligoninės palata, koma ir artimųjų ašaros. Pabudęs Metis tampa kitu žmogumi – be prisiminimų ir jausmų. Prasideda sunkiausia jo gyvenimo kova, kad susigrąžintų tai, ko neteko po pergalingos kovos ringe: santuoką, šeimą ir gyvenimą.

Filmo režisierius – Paddy Considine'as, ryžęsis ir pagrindinio herojaus vaidmeniui. Kino kritikai šį jo žingsnį sutiko aplodismentais. Pasak jų, tai įtaigus, sukrečiantis, vienas geriausių P. Considine vaidmenų. Atsižvelgiant į tai, kad jam teko ne tik vaidinti, bet ir pačiam režisuoti – P. Considine pelno dar daugiau pagyrų.

Stiprų jo vaidmenį jaudinančioje dramoje papildo ir aktoriai Jodie Whittaker, Paul Popplewell, Tony Pitts, Anthony Welsh bei kiti.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

 

Žanrai: Dramos

Aktoriai: Paddy Considine, Jodie Whittaker, Anthony Welsh, Tony Pitts, Paul Popplewell, Steve Bunce, Paul Donnelly

Režisieriai:

Scenarijaus autoriai:

Šalys: Jungtinė Karalystė

Išleista: 2018-03-30

N-16

Rodymo šalys: ee lv lt

Trukmė: 92 Min.

Kokybė: FHD

Kalba: English

Subtitrai: Lietuvių

imdb 7.0