Meilės žaidimai
3.99 €

Meilės žaidimai

Game of Love

Svaiginanti romantinė drama „Meilės žaidimai“. Pagrindinis vaidmuo patikėtas paauglių dievaitei, amerikiečių aktorei, modeliui, influencerei, dainininkei, buvusiai „Disney“ kanalo žvaigždei Bellai Thorne.

Rojus (akt. Benjamin Mascolo), kartu su savo mergina Vivjen (akt. Bella Thorne), atvyksta į savo vaikystės namus Italijoje. Trumpos atostogos žada puikų laiką kartu su seniai matyta šeima, o Sicilijos saulė ir nuostabi gamta – romantiškus vakarus bei karštas ir aistringas judviejų naktis. Rojus žino, kad tai ta pašėlusi raudonplaukė, kurios jis laukė visą savo gyvenimą, su ja viskas ypatinga, nepamirštama ir atima protą.

Leisdama dienas Rojaus šeimos viloje, Vivjen atsitiktinai išgelbėja motociklo avarijoje susižeidusią merginą Aną (akt. Alma Noce). Pamažu tarp merginų užsimezga ypatingas ryšys. Jos nuogos maudosi jūroje, keliauja pasivaikščioti, valandų valandas kalbasi, tačiau visa tai erzina Rojų. Pasirodo jį ir Aną sieja paslaptis, kurios Vivjen geriau nesužinoti... Nuolatiniai Anos įsikišimai pamažu ima griauti Rojaus ir Vivjen santykius. Pora susiduria su sudėtingais iššūkiais, kuriuos privalo išspręsi, kad liktų kartu...
 

 

Žanrai: Dramos, Romantiniai

Aktoriai: Bella Thorne, Benjamin Mascolo, Alma Noce, Simone Coppo

Režisieriai: Elisa Amoruso

Scenarijaus autoriai: Lorenzo Ura, Patrizia Fiorellini

Šalys: Italija

Išleista: 2022-10-14

N-16

Rodymo šalys: ee lv lt

Trukmė: 91 Min.

Kokybė: FHD

Kalba: English

Subtitrai: Eesti Latviešu Lietuvių Русский

imdb 3.2