Ramenai
2.99 €

Ramenai

Ramen Shop

Filmas „Ramenai“ - nepaprastas delikatesas japoniškos kultūros mėgėjams. Jautrioje ir šviesioje juostoje susilieja maisto kultūra ir šeimos drama, kai atrandami ne tik slapti gardžiausi receptai, bet ir giliai užkastos šeimos istorijos. Tai egzotiška, tačiau šilta ir jauki bendražmogiška istorija, kuria norisi mėgautis ir ragauti.

Jaunas vaikinas Masato siekdamas atrasti tiesą apie savo praeitį, palieka savo gimtuosius namus Japonijoje ir leidžiasi į kulinarinę kelionę į Singapūrą, kur jis atranda ne tik skaniausius receptus, bet ir ilgai laikytas šeimos paslaptis. Masato šeima, kilusi iš Singapūro vis dar prisimena japonų invaziją į savo kraštą antrojo pasaulinio karo metais ir šis prisiminimas dramatiškai veikia tarpusavio santykius. Šiame filme susilieja istorinė atmintis, kuri skiria, ir maistas, kuris vienija.

„Ramenai“ - tai filmas apie atleidimą ir susitaikymą. Tačiau ši istorija apipinta įvairiausiais skoniais ir pagardinta įdomiausiais prieskoniais. Ir kaip gi be japoniškosios ramenų sriubos, į kurią nurodo filmo pavadinimas.

Žiūrint filmą, rodos, gaunate pilną dubenį tobuliausios ramenų sriubos po varginančios darbo dienos – tai kaip tik tai, ko reikia jūsų kūnui ir sielai. Tai gardus ir šiltas delikatesas pasiilgusiems jautrių šeimos dramų.

Filmas su lietuviškais subtitrais


 

Žanrai: Dramos

Aktoriai: Takumi Saito, Seiko Matsuda, Jeanette Aw, Tsuyoshi Ihara, Mark Lee, Tetsuya Bessho, Beatrice Chien

Režisieriai: Eric Khoo

Scenarijaus autoriai: Tan Fong Cheng, Kim Hoh Wong

Šalys: Prancūzija, Japonija, Singapūras

Išleista: 2018-03-29

N-13

Rodymo šalys: lt

Trukmė: 89 Min.

Kokybė: FHD

Kalba: English

imdb 6.8