Kartu iš meilės šunims
3.99 €

Kartu iš meilės šunims

Puppy Love

Nikolė ir Maksas (aktoriai Lucy Hale ir Grant Gustin) negalėtų būti labiau skirtingi: Nutrūktgalviška, netvarkinga ir pašėlusi Nikolė yra visiška drovaus ir susikausčiusio Makso priešingybė. Vis tik yra du dalykai, kurie juos sieja: šunys ir nesėkmingi romantiški santykiai. Jei ne jų augintiniai, Nikolė ir Maksas turbūt niekad ir nebūtų susitikę.

Kaip ir buvo galima tikėtis, jų pirmasis pasimatymas tampa tikra katastrofa: jo pabaigoje jaunuoliai jau praktiškai nekenčia vienas kito. Visiškai priešingai jaučiasi jų šuneliai. Apsiuostę jie užsiima ir kitais reikalais, po kurių apsilankius pas veterinarą, paaiškėja, kad šuniukų netrukus bus kur kas daugiau.

Nors ir nepatenkinti, Nikolė ir Maksas neturi kitos išeities ir iki šuniukų gimimo nusprendžia kartu praleisti kur kas daugiau laiko nei planavo iš pradžių. Visiškai skirtingi jų charakteriai ir požiūris į gyvenimą sukuria daugybę nesusipratimų ir juokingų situacijų. Vis tik pamažu pažindami vienas kitą, Nikolė ir Maksas savo pačių nuostabai pajunta, kad pirmas įspūdis buvo klaidingas, o jaunuolių širdyse užgimsta naujas jausmas, kurį jų augintiniai tikrai suprastų.

 

Rodymo šalys: ee lv lt

Trukmė: 106 Min.

Kokybė: FHD

Kalba: English Lietuvių Русский

Subtitrai: Eesti Latviešu Lietuvių Русский

imdb 6.3