Somalio piratai
2.99 €

Somalio piratai

The Pirates of Somalia

Pagal tikrą istoriją sukurtas įtempto siužeto pasakojimas apie narsų jauną žurnalistą, kurį smalsumas ir profesinės ambicijos nuvedė į pavojingų Somalio piratų laivą, privers dar kartą apsvarstyti, kiek mūsų gyvenime yra sėkmės, o kiek – tiesiog žmogiško kvailumo.

Jaunas, smalsus ir ambicingas kanadietis žurnalistikos naujokas Jay Baharduras nė neketina imtis nuobodžių vietinių naujienų. Vaikinas svajoja apie pavojais alsuojančią žurnalistiką, tikrus iššūkius ir nuotykius, apie kuriuos kalbėtų visas pasaulis.

2008 metais vaikinas surezga nepaprastai drąsų planą – patekti į Somalio piratų laivą, apsimesti piratu, infiltruotis į jų gyvenimą ir iš arti pažvelgti į mirčiai į akis. Nors visas pasaulis dreba vos išgirdęs jų pavadinimą, Jay neabejoja, kad vieni pavojingiausių jūros nusikaltėlių jam bus svetingi.

Nors planas itin drąsus, vis tik iki galo neapgalvotas. Nepaisant to, Jay leidžiasi į nepaprastą kelionę ir tampa liudininku to, apie ką pasaulis nė nenumanė.

Realių įvykių įkvėptos dramos režisierius – „Oskaro“ nominantas Bryanas Buckley.

Filme pagrindinį vaidmenį įkūnija Evanas Petersas. Dramoje taip pat vaidina aktoriai Al Pacino, Melanie Griffith, Barkhad Abdi, Russell Posner, Philip Ettinger, Edward Gelbinovich, Coral Peña ir kiti.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

 

Žanrai: Dramos

Aktoriai: Evan Peters, Barkhad Abdi, Melanie Griffith, Al Pacino, Edward Gelbinovich, Philip Ettinger, Russell Posner, Kiana Madani, Maria Vos, Jojo Gonzalez

Režisieriai:

Scenarijaus autoriai: Bryan Buckley, Jay Bahadur

Šalys: JAV

Išleista: 2017-12-08

N-16

Rodymo šalys: ee lv lt

Trukmė: 117 Min.

Kokybė: FHD

Kalba: English

Subtitrai: Lietuvių

imdb 6.7